sleep

O nas

Materace „Dr Paluch” to przede wszystkim materace ORTOPEDYCZNE w rozumieniu - i tak chcielibyśmy je tu nazywać - ERGONOMICZNE.

Zostały zaprojektowane tak, aby pomagały w profilaktyce zdrowych pleców. W Gabinecie Paluch od lat zajmujemy się leczeniem zespołów bólowych kręgosłupa. Rodzinna tradycja sięga w tym zakresie lat trzydziestych ubiegłego stulecia, a pierwszy gabinet powstał w 1936 roku.

W profilaktyce zdrowych pleców spośród wielu ważnych rzeczy, istotnym elementem jest sen. Zdrowy sen powinien trwać od 6-8 godzin. W tej części doby kręgosłup nie powinien pracować. Podczas snu organizm regeneruje siły, a wszystkie mięśnie oraz kręgosłup odpoczywają. Aby odpoczynek był efektywny należy stworzyć ku temu optymalne warunki. Jednym z nich jest odpowiedni materac, który będzie stanowił solidną podstawę dla odpoczywającego kręgosłupa.

Należy pamiętać, aby podczas snu i w czasie odpoczynku, zawsze przebywać we właściwej pozycji i robić to w odpowiedni sposób. Podczas snu kręgosłup powinien mieć odpowiedni układ. Zgodnie z tą myślą skomponowano materace, które w znacznym stopniu powinny to Państwo ułatwić.

Dr  Paluch           .

icons-02

Najwyższa jakość

icons-01

Profesjonalna obsługa

icons-03

Fachowe doradztwo

icons-04

Wieloletnie doświadczenie